10 найкращих безвізових країн для відпочинку українців у 2020 році

Великобританія

Є круїзні компанії, які під час круїзів до Великобританії відкривають для українців транзитні візи. Ось один з таких круїзів: Великобританія БЕЗ ВІЗ + Бельгія, Франція, Нідерланди в травні за 969€ з перельотом. Подробиці туру.

 

Японія

Як і у випадку з Великобританією, є круїзні компанії, які під час круїзів до Японії організовують для українців транзитні візи. 

БЕЗ ВІЗ! Японія + Шанхай в круїзі на новому лайнері на День Святого Валентина за 1770$ з перельотом, харчуванням Все Включено та проживанням в КАЮТІ З ВІКНОМ. Подробиці туру.

 

Сінгапур

Одна з наших найулюбленіших країн, в якій ми побували вже багато разів. В дійсності Сінгапур є візовою країною для українців, але ми вже багато років вибудовуємо подорожі в Сінгапур так, що українці можуть перебувати в Сінгапурі абсолютно без віз протягом 4 днів 😉

Без віз! Сінгапур + Балі за 1199$ на 12 ночей на 8 Березня з усіма перельотами з Києва, проживанням в хороших готелях та сніданками. Подробиці туру.

 

Аргентина та Бразилия

Ці країни об’єднує не лише безвізовий режим для українців, але й природнє чудо водопади Ігуасу. Цей комплекс із 275 водопадів (найбільший у світі!) знаходиться на кордоні Бразиліїї та Аргентини. 

Акція до 25 січня! Травневі свята в Південній Америці: Буенос-Айрес, Чудо Світу водоспади Ігуасу і Ріо-де-Жанейро за 1599$ з усіма перельотами з Києва, проживанням в хороших готелях та сніданками. Подробиці туру.

 

Чилі

З 2015 року українці можуть подорожувати до Чилі без віз. 

Без віз! Аргентина (Буенос-Айрес, Пуерто-Мадрін, Фолклендські острови, Ушуайя, протока Бігль), Уругвай (Монтевідео), Чилі (Кабо-де-Орнос, Пунта-Аренас, Пуерто-Монт, Сан-Антоніо, Чилійські Фьорди) в круїзі з харчуванням ALL INCLUSIVE + 2 дні в Римі за 2799$ з перельотом. Подробиці туру.

 

Перу

Мачу Пікчу. І цим все сказано. Одне з найзагадковіших місць на Землі — без віз для укранців. А ще стільки цікавого є в Перу: Лінії Наска, озеро Тітікака, Священна Долина Інків, величезні кондори, Амазонка.

Без віз! Травневі в груповому екскурсійному турі в Перу: місто королів Ліма, політ над лініями Наска, баггі в пустелі Уакачіна, кондори каньйону Колка, плавання з морськими котиками, Священна долина Інків, колоритний Куско, таємничий Мачу-Пікчу, Веселкові гори + Мадрид за 3350$ з перельотом і екскурсіями. Подробиці туру. В цей тур є жіноче підселення!

 

Індонезія

Декілька років тому Індонезія стала безвізовою для українців. Основні туристичні напрямки: острів Балі (пляжі, храми, природа, вулкани, серфінг), Джокьякарта (храми Боробудур і Прамбанан), о. Ломбок (пляжі), о. Комодо (природа, тваринний світ).

Без віз! Сінгапур + Балі за 1199$ на 12 ночей на 8 Березня з усіма перельотами з Києва, проживанням в хороших готелях та сніданками. Подробиці туру.

 

Малайзія

Малайзія — дуже цікава країна Південно-Східного регіону Азії. Столиця Куала-Лумпур вражає своєю архітектурою. Візитна картка — знамениті Вежі Петронас. Основні туристичні напрямки: Куала-Лумпур (мегаполіс) — як «перевалочний» пункт на декілька днів, острів Лангкаві (пляжі, природа), острів Пенанг (культура, архітектура), острів Борнео (пляжі, дайвінг, тваринний світ, природа).

Без віз! Сінгапур, Куала-Лумпур і пляжі о. Лангкаві за 1475$ з усіма перельотами. Подробиці туру.

 

Таїланд

Казкові пляжі, фантастична природа, незліченна кількість храмів та неймовірно смачна їжа. В 2019 році набуло чинності рішення тайського уряду про скасування віз для громадян України.

Зимівля в Таїланді! Бангкок, Пхукет, о. Пхі-Пхі, о. Ланта, Крабі (24 ночі в турі) всього за 1675$ з перельотом, проживанням, сніданками та поромами на острови. Подробиці туру.

 

Внесіть свої контакти в онлайн форму ⬇ і наші менеджери організують для вас найкращу подорож в будь-який куточок світу!

Введите Телефон с кодом страны