Продано! Либерализации визового режима между Шенгеном и Украиной в ближайшее время не будет

Поліцейське агентство ЄС Європол у своєму останньому звіті прямо не рекомендує органам влади спільноти запроваджувати безвізовий режим з Україною.


Європейський Союз найближчим часом не лібералізує візовий режим з Україною через антимігрантські настрої в державах об’єднання та невиконання українською владою домовленостей щодо запровадження безвізового режиму.

Про це йдеться в огляді Центру східних досліджень (OSW, Варшава), який цитує УНІАН.

Польські експерти відзначили, що Поліцейське агентство ЄС Європол у своєму останньому звіті прямо не рекомендує органам влади спільноти запроваджувати безвізовий режим з Україною.

«Позиція Європолу співпадає з останнім офіційним повідомленням Європейської комісії на тему міграції, в якому де-факто пропонується вести жорсткішу візову політику, що робить перспективу візової лібералізації з Україною щораз віддаленішою», — вказують аналітики.

Крім того, на думку польських експертів, українська влада не окреслила терміни запровадження біометричних паспортів, видача яких є однією з умов запровадження безвізового режиму для українців.

Нагадаємо, на початку травня Європол опублікував доповідь на тему злочинності, в якій вказав, що скасування віз з Україною й іншими східними сусідами ЄС може призвести до зростання контрабанди та рівня злочинності в ЄС.

Українська правда

2 комментария к Либерализации визового режима между Шенгеном и Украиной в ближайшее время не будет
  1. Печалька.

  2. Илья

    Да попали, думаю конец света наступит быстрее, чем мы вступим в Шенген.Хвала нам.