Мінінфраструктури планує побудувати метро з Києва в аеропорт «Бориспіль»

Міністерство інфраструктури планує побудувати метро з Києва в аеропорт «Бориспіль». Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає ABCnews.

«Я вчора розмовляв з Володимиром Кличком і обговорював варіант продовження за приватні кошти лінії метро від станції «Бориспільська» до Борисполя з відгалуженням до аеропорту. Оптимальним вважаю варіант легкого метро, яке б виходило на поверхню там, де зараз станція «Бориспільська». Це логічно і вчасно. Всі великі міста, а вже тим більше столиці, мають зв’язок аеропортів з центром міста за допомогою рейкового транспорту», — зазначив Омелян. 

На його думку, будівництво метро біля аеропорту буде вигідно всім. 

«Доїхали від містечок до паркінгу, пересіли на метро і дісталися на роботу без пробок і проблем. А з самого Борисполя — за півгодини на метро в центр столиці. Але головна перевага — для авіапасажирів, тому що з приходом Rayanair ситуація стане алогічною. Квиток у Європу від 20 євро, а доїхати до Києва 10 євро», — додав міністр інфраструктури. 

Також, виступаючи на II Українському інфраструктурному форумі гендиректор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін повідомив, що вважає за необхідне поєднати аеропорт зі столицею рейковим транспортом.

© rbc.ua