Летів у Польщу, а прилетів на Мальту: пасажира Ryanair посадили не в той рейс

Пасажир повертався з Великобританії в Гданськ, але приземлився на Мальті.

75-річний Павло Лавренюк (Pawel Lawreniuk) пройшов реєстрацію на рейс в аеропорту Лідс-Бредфорд, піднявся на борт літака, зайняв своє місце і був упевнений, що через дві години приземлиться в Гданську. Але літак доставив його не в Польщу, а на середземноморський острів Мальта, більш ніж в 3000 км від дому.

Він запідозрив, що щось не так, коли не зміг замовити таксі. Співробітник інформаційного бюро сказав йому: «Вибачте, сер, але я не говорю польською». І тоді Павло Лавренюк зрозумів, що він у чужій країні, майже без грошей, не розуміє мови і нікому не може зателефонувати.

На щастя, його розмову зі співробітником аеропорту почула туристка з Польщі. Вона допомогла чоловікові зв’язатися з його дочкою, у якої він гостював в Бредфорді, і замовити квиток на рейс до Гданська. Лавренюк полетів додому того ж дня, але подорож була вельми виснажливою: в Польщі він приземлився лише через 14 годин після того, як вирушив у дорогу, повідомляє Daily Mail.

Квиток на літак поляку купувала його дочка Люцина. І жінка запевняє, що двічі перевірила броню: квиток був до Гданська. «Я була в розпачі, – зізнається Люцина, – мені було страшно за нього. Він був сам в чужій країні. Не розумію, як так сталося, що він опинився в Мальті».

У Swissport, агентстві, що обслуговує Ryanair, заявили, що вже почали внутрішнє розслідування. «Ми розслідуємо, як це сталося, і проводимо повторний інструктаж усіх співробітників компанії. Приносимо свої вибачення пану Лавренюку за завдані незручності», – говориться в заяві.