Все про нові правила БЕЗВІЗу з Європою, що запрацюють з 2021 року

З 2021 року ЄС запроваджує Європейську інформаційну систему авторизації подорожей (ETIAS) для громадян країн, що мають право безвізового в’їзду до ЄС. Тобто з 2021 року ці зміни стосуватимуться НЕ тільки України, але й, наприклад, громадян Австралії, Бразилії, Великої Британії, Канади, США, Японії і т.д.

 

Як це працюватиме?

З 2021 року перед поїздкою до Європи громадянам України необхідно буде отримати попередній дозвіл на поїздку шляхом подання онлайн-заявки.

Видача авторизації на подорож займатиме декілька хвилин у разі відсутності застережень у правоохоронних органів ЄС або елементів, що потребують подальшого вивчення.

За кожне звернення заявник повинен буде сплатити комісію в розмірі 7 євро (для осіб, молодших 18 та старших 70 років — безкоштовно). Авторизація буде дійсна протягом 3 років або до завершення терміну дії проїзного документа, зареєстрованого при поданні заявки.

Важливо розуміти, що Європейська інформаційна система авторизації подорожей не є аналогом візової системи. Йдеться лише про простий дозвіл до поїздки. У разі відмови у в’їзді через ETIAS, особа матиме право подати апеляцію на рішення системи.

 

Навіщо ЄС вводить дану систему?

Попередня авторизація дозволить Європейському Союзу завчасно ідентифікувати осіб, що можуть становити міграційну/безпекову загрозу та значно підвищить безпеку зовнішніх кордонів ЄС. Нова система також дозволить суттєво зменшити кількість відмов у в’їзді до ЄС безпосередньо при перетині кордону, адже подорожуючі будуть знати завчасно чи не має у держав-членів ЄС застережень щодо їхньої поїздки.

Тож, у разі наявності попереднього дозволу через ETIAS та дотримання інших стандартних вимог безвізового режиму з ЄС, ви зможете й надалі спокійно насолоджуватись перевагами безвізових подорожей до Європи. 🙂

 

Відповіді на типові питання:

— Такий дозвіл треба буде отримувати перед кожною поїздкою чи раз на три роки?

Раз на три роки або до завершення терміну дії проїзного документа, зареєстрованого при поданні заявки.

— Дозвіл потрібен лише для авiaмандрiвникiв?

НІ! Дозвіл буде потрібен незалежно від виду транспорту, на якому здійснюватиметься поїздка.

 

Більше інформації ви можете знайти на сайті: https://etias.com

 

З Мандруй БЕЗ ВІЗ можна подорожувати навіть у візові країни:

Візова Великобританія БЕЗ ВІЗ + Бельгія, Франція, Нідерланди в круїзі в травні за 969€ з перельотом. Подробиці туру.

Візові Японія та Шанхай БЕЗ ВІЗ в круїзі на новому лайнері на День Святого Валентина за 1770$ з перельотом, харчуванням Все Включено та проживанням в КАЮТІ З ВІКНОМ. Подробиці туру.

Візовий Сінгапур БЕЗ ВІЗ + Балі за 1199$ на 12 ночей на 8 Березня з усіма перельотами з Києва та проживанням в хороших готелях. Подробиці туру.

 

Внесіть свої контакти в онлайн форму ⬇ і наші менеджери організують для вас найкращу подорож в будь-який куточок світу!

Введите Телефон с кодом страны