Автобусна компанія відмовила 4 українцям у проїзді до Болгарії за безвізом

Автобусна компанія Ecolines 24 червня відмовила у перевезенні на рейсі до Болгарії чотирьом українцям, які хотіли З України — до Європи. Яких країн можна дістатися поїздом і за скільки скористатися безвізовим режимом.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила їхня родичка, користувач Мережі під іменем Ольга Ленц 25 червня. Жінка оприлюднила фотодоказ – квиток із записом про відмову.

За її словами, до автобуса не пустили неповнолітню пасажирку із біометричним паспортом, у якому не було візи. А відтак і її батьків.

«Вчора моя сестра з чоловіком, донькою 12 років та трирічним сином не змогли виїхати до Болгарії на відпочинок. Були куплені заздалегідь квитки на автобус компанії Еколайнс, але їх не пустила провідниця Анна Карпенко, бо у дочки (віком) 12 років немає візи. У моєї сестри, чоловіка та сина є німецький Шенген. У племінниці віза закінчилася саме перед безвізом», – написала Ленц.


 «Телефонували до болгарського посольства, до митної служби – скрізь сказали, що можна їхати, безвіз, у дитини біометричний паспорт. Проте, ні, провідниця не пустила», – додала вона.

Жінка також зазнчаила, що провідниця на запитання про дію безвізового режиму між Україною та ЄС, заявила: «У нас свої закони».

У прикріпленому до посту у Мережі фото квитка видно причину відмови у перевезенні: «Відмова у поїздці – немає візи, лише біометрика».

UPD. Після обіду 26 червня компанія принесла свої вибачення.

© tsn.ua