103-річна жінка стала екскурсоводом в Гранд-Каньйоні

Роуз Торфі з дитинства любила проводити час на природі і багато подорожувала по світу. Найбільше її вразив Національний парк Гранд-Каньйон.

Нещодавно Торфі дізналася про існування програми Junior Ranger («Молодший рейнджер»), яка спрямована на залучення дітей до захисту каньйону і дбайливе ставлення до природи. Юні рейнджери вивчають історію Великого Каньйону і клянуться його захищати.

Програма доступна для людей будь-якого віку. 103-річна американка теж вирішила подати заявку і стала найстаршим співробітником Гранд-Каньйону.

«Я щаслива, що я можу забезпечити майбутнім поколінням можливість милуватися прекрасними видами Гранд-Каньйону», — розповіла Роуз.

В обов’язки Торфі як юного рейнджера входить поширення інформації про парк, щоб відвідувачі ставилися до нього дбайливо та з повагою. Роуз Торфі каже, що її головне завдання на цій посаді — зберегти Гранд-Каньйон для наступних поколінь. І їй є для кого старатися — у Роуз троє дітей, дев’ятьох онуків, вісімнадцять правнуків і десять праправнуків.