10 речей, про які НЕ потрібно турбуватися в круїзі

Збираєтеся в круїз вперше і в голові мільйон думок? Ми зібрали для вас список із 10 речей, про які вам точно не варто турбуватися! Навіть не думайте про це!

1. Погана погода

Перестаньте дивитися сайти з прогнозами погоди на півроку вперед, адже іноді важко передбачити, яка погода буде завтра вранці. Тому спокійно збирайте речі, виходячи з регіону круїзу, і готуйтесь насолоджуватися відпочинком за будь-якої погоди. Наприклад, якщо ви їдете в круїз по Карибах, цілком ймовірно, що в один з днів ви потрапите під дощ. Але ж на спекотних Карибах і дощ в радість, чи не так?

 

2. Шум за межами каюти

Деякі пасажири переживають через розташування каюти на палубі. Є думка, що в каютах поруч з рецепцією або ліфтами буде незатишно через зайвий шум. Насправді, заздалегідь неможливо вгадати, де буде шумно, і чи буде вам щось заважати.

Деякі туристи спеціально вибирають каюти поруч з ліфтами, щоб мати швидкий доступ до інших палуб і громадських місць на лайнері і зовсім не помічають стороннього шуму.

Сміливо обирайте вподобану каюту і не звертайте увагу на жодні стереотипи.

 

3. Морська хвороба

Для багатьох людей морська хвороба є єдиною перешкодою, яка зупиняє їх від покупки круїзного туру. Запевняємо: це точно не те, через що варто відмовляти собі в задоволенні подорожувати на лайнері!

Сучасні лайнери обладнані спеціальними стабілізаторами качки, завдяки яким ви навіть не помітите, що перебуваєте в море. Якщо ж ви відчуваєте, що вкрай чутливі до поїздок будь-якого виду, просто запасіться спеціальними препаратами від закачування. Їх можна знайти в будь-якій аптеці. Хоча ми більш ніж упевнені – вони вам не знадобляться.

 

4. Урагани

Багато хто переживає, що під час круїзу лайнер може потрапити в шторм. Особливо це стосується круїзів по Карибських островах. На Карибах умовний сезон ураганів триває з червня по листопад, але це зовсім не означає, що ви точно потрапите в зону шторму під час свого круїзу.

Якщо ж небезпека потрапити в ураган існує, капітан лайнера ніколи не поведе судно в цю зону. У таких виняткових випадках екіпаж приймає рішення про зміну маршруту і веде лайнер по тихих водах в інший порт, де погодні умови прийнятні для швартування судна.

 

5. День в морі – це нудно

Насправді, дні в морі стають найулюбленішими днями в круїзі для багатьох туристів. Адже це так прекрасно! Ви можете не поспішати вранці на висадку в порту. Весь день у вашому розпорядженні. До обіду ви засмагаєте з коктейлем біля басейну на відкритій палубі, після обіду розслабляєтеся в спа-центрі або активно відпочиваєте на спортивному майданчику. Увечері ви сповнені сил для нових відкриттів в наступному порту заходу. Ви точно полюбите дні в морі!

 

6. На лайнері невесело

Сучасні круїзи кардинально відрізняються від перших туристичних вояжів. Сьогодні круїз – це вибух емоцій. На лайнерах вас чекають неймовірні шоу-програми, танці, караоке, бари, жива музика, концерти, тематичні вечірки. На великих лайнерах, таких як Harmony of the Seas або Norwegian Escape така кількість унікальних розваг, що далеко не на кожному п’ятизірковому курорті ви знайдете стільки веселих занять.

 

7. Сусіди по столу за вечерею

Під час формальної вечері в головному ресторані, швидше за все, ви будете сидіти ще з іншими пасажирами за одним столом. Деякі туристи переймаються з цього приводу, адже не завжди незнайомі люди можуть здружитися за короткий час. Не хвилюйтесь. Якщо з якої-небудь причини вам неприємно сидіти за одним столом з певними пасажирами або ви хочете навпаки вечеряти разом з тими, з ким уже встигли подружитися в круїзі, повідомте про це адміністратора ресторану, і він обов’язково допоможе вирішити цю проблему і підшукає для вас відповідний стіл.

 

8. Інші пасажири зіпсують круїз

Лайнер – це не літак, де ви змушені певний час сидіти поруч з неприємними вам людьми і терпіти неприйнятну, на вашу думку, поведінку. На лайнері у вас завжди є вибір, як, де і з ким проводити свій вільний час. Тому ніхто з пасажирів не може перешкодити вам насолоджуватися подорожжю в такій атмосфері, яку ви собі уявляли.

 

9. Дрес-код на лайнері

Боїтеся одягнутися не по формі? Забудьте про формальності. Сучасні круїзні лайнери – це місце максимальної свободи вибору. У більшості випадків ви можете одягатися так, як вам комфортно. Якщо ж певна вечірка або вечеря передбачає строгий вечірній або будь-який інший дрес-код, вам про це вкажуть в програмі дня. Так що ви завжди будете проінформовані і підготовлені до будь-яких заходів на борту.

 

10. Страх спізнитися на круїз

Звичайно, круїзний лайнер не чекатиме саме вас, і відправиться в круїз чітко за розкладом. Але замість того, щоб просто переживати з приводу запізнення, краще ретельно сплануйте свій час. Рекомендуємо приїжджати в круїзний термінал ще до початку реєстрації. У круїзних терміналах великих портів відправлення передбачені всі умови для комфортного очікування посадки. Якщо ви летите в порт посадки з іншої країни або міста, враховуйте можливість затримки або скасування рейсу.

 

Ми в Мандруй обожнюємо круїзний відпочинок. Внесіть свої контакти в онлайн форму ⬇ і наші менеджери організують для вас незабутній круїз!

Введите Телефон с кодом страны